termohrnek 350ml COFFEE nerez/PH BORDO
Kód: MA-267503
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termohrnek 350 ml, COFFEE, nerez / PH BORDO. objem: 350 ml průměr: 7 cm výška: 20 cm materiál: nerez, plast barva: bordová Termohrnek cestovní COFFEE 350 ml v barvě Bordo, vnější povrch nerez 14/1 (201), vnitřní povrch nerez 18/8 (304), plast PP (polypropylen). Tělo hrnku je vakuové, udrží nápoje déle horké či studené. Víčko není nepropustné, doporučujeme uchovávat ve svislé poloze.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022534670 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,278 kg |
| Objem přepravní: | 1,0045 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 20,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
