termohrnek 400ml MATTY nerez/silikon MO
Kód: MA-287330
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termohrnek 400 ml MATTY, nerez / silikon, MO. objem: 400 ml materiál: vnější část - nerez 201, vnitřní část - nerez 304 silikonový rukáv barva: modrá Dvoustěnný cestovní hrnek MATTY je vhodný na teplé i studené nápoje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022528440 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,36 kg |
| Objem přepravní: | 1,7415 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
