termohrnek 420ml AKCENT nerez/PH ANTR
Kód: MA-267502
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termohrnek 420 ml, AKCENT, nerez / PH ANTR. objem: 420 ml materiál: nerez, plast, silikon barva: antracit / černá Cestovní hrnek AKCENT dvoustěnný, je vhodný na teplé i studené nápoje. Vnější část z nerezu 201 v kombinaci s černým silikonovým rukávem a vnitřní část z nerezu 304. Využitelný objem je 420 ml.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8591022449165 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,323 kg |
| Objem přepravní: | 1,0535 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
