termokonev 1,8l nerez + PH
Kód: MA-232025
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termokonev 1,8 l, nerez + PH. objem: 1,8 l materiál: nerez, plast - nerez konvice na uchování horkých nápojů jako je čaj nebo káva, ale i studených nápojů - vysoce kvalitní nerezová konvice na kávu - vnější plastové dno snižuje hlučnost konvice při manipulaci a odkládání - plastová rukojeť se zakulacenými rohy, která dobře padne do ruky - konvice s výlevkou a plastovým uzávěrem s těsněním - udrží nápoje teplé po dobu 18 hod - udrží nápoje studené po dobu 24 hod - není vhodná do myčky na nádoí ani do mikrovlnné trouby - k čištění termokonve nepoužívejte kovovou drátěnkou Stylová termo konvice na uchování horké kávy, čaje nebo studených nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8590419232199 |
| Hloubka přepravní: | 13,7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,988 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 5,536855 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13,7 cm |
| Typ nádoby: | termoska |
| Výška přepravní: | 29,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
