termokonev 1l nerez + PH mix barev
Kód: MA-274157
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termokonev 1 l, nerez + PH mix barev. objem: 1 l materiál: nerez, plast mix barev: malinová, modrá - nerez konvice na čaj - s plastovou rukojetí, která dobře padne do ruky - s plastovou výlevkou a šroubovacím víčkem - pákový uzávěr pro snadné nalévání nápoje - udrží nápoje teplé po dobu 18 hod - udrží nápoje studené po dobu 24 hod - není vhodná do myčky na nádoí ani do mikrovlnné trouby - k čištění termokonve nepoužívejte kovovou drátěnkou Termo konvice na uchování horké kávy, čaje nebo studených nápojů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8590419274007 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,495 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 2,952 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Typ nádoby: | termoska |
| Výška přepravní: | 20,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
