termokonev CONTE 1l nerez + PH s potiskem
Kód: MA-287967
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termokonev CONTE 1 l, nerez + PH, s potiskem. objem: 1 l průměr: 13 cm výška: 26 cm materiál: kov s potiskem, plast PP (víčko a držadlo), pochromovaný ABS plast, silikonové těsnění, skleněná vložka (bezazbestová) Termokonvice CONTE s potiskem má skleněnou termoizolační vložku a vnější část je vyrobena z kovu a plastu. Termokonvice je vhodná pro teplé i studené nápoje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.68 kg |
| EAN: | 8591022528518 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,68 kg |
| Objem přepravní: | 7,791 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 26,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
