termomísa AVANZA 1,5l BÍ
Kód: MA-369841
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termomísa AVANZA 1,5 l, BÍ. objem: 1,5 l barva: bílá Termomísa je praktická pro uchovávání teplých pokrmů. Ocení ji hlavně kuchaři a kuchařky při uskladnění hotových pokrmů před samotným servírováním. Vnitřek mísy tvoří nerezová vložka, výplň mezi stěnami je z PUR pěny pro zachování vynikající izolace při skladování či přenášení potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8591022436325 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,323 kg |
| Model roku: | 0 |
| Objem: | 1,5 l |
| Objem přepravní: | 4,41 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Typ láhve: | termonádoba |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
