termomísa AVANZA 1,5l OLIVE
Kód: MA-287955
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termomísa AVANZA 1,5 l, OLIVE. objem: 1,5 l barva: olivová Termomísa je praktická pro uchovávání teplých pokrmů. Ocení ji hlavně kuchaři a kuchařky při uskladnění hotových pokrmů před samotným servírováním. Vnitřek mísy tvoří nerezová vložka, výplň mezi stěnami je z PUR pěny pro zachování vynikající izolace při skladování či přenášení potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022436257 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,36 kg |
| Objem přepravní: | 4 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
