termomísa AVANZA 2,5l BÉŽ
Kód: MA-267204
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termomísa AVANZA 2,5 l, BÉŽ. objem: 2,5 l barva: béžová Termomísa s poklicí AVANZA je praktická pro uchovávání teplých pokrmů. Ocení ji hlavně kuchaři a kuchařky při uskladnění hotových pokrmů před samotným servírováním. Vnitřek hrnce tvoří nerezová vložka, výplň mezi stěnami je z PUR pěny pro zachování vynikající izolace při skladování či přenášení potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8591022436448 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,551 kg |
| Objem přepravní: | 7,8125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
