termomísa AVANZA 5l BÍ
Kód: MA-369843
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termomísa AVANZA 5 l, BÍ. objem: 5 l barva: bílá Termomísa je praktická pro uchovávání teplých pokrmů. Ocení ji hlavně kuchaři a kuchařky při uskladnění hotových pokrmů před samotným servírováním. Vnitřek mísy tvoří nerezová vložka, výplň mezi stěnami je z PUR pěny pro zachování vynikající izolace při skladování či přenášení potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8591022436349 |
| Barva: | bílá |
| Hloubka přepravní: | 33 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,988 kg |
| Model roku: | 0 |
| Objem: | 5 l |
| Objem přepravní: | 17,424 dm3 |
| Šířka přepravní: | 33 cm |
| Typ láhve: | termonádoba |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
