termomísa HOME 3,5l BÍ/BORDO
Kód: MA-266102
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termomísa HOME 3,5 l, BÍ/BORDO. objem: 3,5 l barva: bílá, bordová dekor: Home Termohrnec s poklicí HOME je praktický pro uchovávání teplých pokrmů. Ocení ho hlavně kuchaři a kuchařky při uskladnění hotových pokrmů před samotným servírováním. V barevném provedení bílá - bordó s dekorem HOME. Vnitřek hrnce tvoří nerezová vložka, výplň mezi stěnami je z PUR pěny pro zachování vynikající izolace při skladování či přenášení potravin. myčka: ne mikrovlnka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 8591022491768 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,545 kg |
| Objem přepravní: | 10,5 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
