termomísa LAVENDER 3,5l
Kód: MA-369154
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termomísa LAVENDER 3,5 l. objem: 3,5 l Termomísa LAVENDER s poklicí, je praktický pomocník vhodný pro uchovávání a přenášení horkých i studených pokrmů. Je vyrobena z kvalitního odolného plastu, s dekorem levandule. Vnitřek mísy tvoří nerezová vložka, výplň mezi stěnami je z PUR pěny pro zachování vynikající izolace při skladování či přenášení potravin. Ocení ji hlavně kuchaři a kuchařky při uskladnění hotových pokrmů před samotným servírováním.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.52 kg |
| EAN: | 8591022336779 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,523 kg |
| Objem přepravní: | 9,048 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
