termomísa OLIVES 1,5l
Kód: MA-266101
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termomísa OLIVES 1,5 l. objem: 1,5 l Termomísa OLIVES s poklicí. Praktický termohrnec pro uchovávání teplých pokrmů. Vnitřek hrnce tvoří nerezová vložka, výplň mezi stěnami je z PUR pěny pro zachování vynikající izolace při skladování či přenášení potravin. Termohrnec ocení hlavně kuchaři a kuchařky při uskladnění hotových pokrmů před samotným servírováním. myčka: ne mikrovlnka: neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022384077 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,361 kg |
| Objem přepravní: | 5,775 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
