termomísa ROSE 1,5l
Kód: MA-267597
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termomísa ROSE 1,5 l. objem: 1,5 l Termomísa ROSE s poklicí pro uchovávání teplých pokrmů. Vnitřek hrnce tvoří nerezová vložka, výplň mezi stěnami je z PUR pěny pro zachování vynikající izolace při skladování či přenášení potravin. Termomísu ocení hlavně kuchaři a kuchařky při uskladnění hotových pokrmů před samotným servírováním. Má sklápěcí ucha.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.38 kg |
| EAN: | 8591022614457 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,375 kg |
| Objem přepravní: | 5,313 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
