termoska 0,5l nerez SUPER VALUE
Kód: MA-287972
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Termoska 0,5 l, nerez, SUPER VALUE. objem: 0,5 l materiál: nerez Nerezová termoska SUPER VALUE má dvouplášťové provedení, je vyrobena z nerezu 201 - vnější i vnitřní povrch. Plastový uzávěr - clip pro snadné použití (jedním stiskem se termoska otevře, druhým zavře),. Víčko termosky lze použít jako pohárek na pití. Nerezové termosky jsou velmi odolné a bezpečné, nehrozí rozbití vložky či opaření při manipulaci. Teplotní pokles je závislý na teplotě nápoje při plnění, množství nápoje a teplotě okolí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termosky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8596136110895 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,32 kg |
| Objem přepravní: | 1,225 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
