Výborný pomocník do kuchyně díky kterému připravíte ty nejlepší steaky. Tenderizer je vynikající pro přípravu šťavnatých steaků a zvláčňování všech druhů červeného masa. Tescoma Handy Tenderizer na maso má obdélníkový tvar a práce s ním je velmi jednoduchá. Tenderizer položte na plátek syrového masa a stisknutím tenderizeru postupně celou plochu masa prokrojíte. Velkou výhodou je zámek díky kterému můžete tendrizer bezpečně uložit, zabráníte tak jeho poškození a případnému zranění. Ostré čepele jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli. Tenderizerem předem upravené maso je po úpravě na pánvi výrazně šťavnatější a křehčí. Jeho účinnost při zvláčňování masa je vysoká,vynikající šťavnaté steaky lze připravit i z levnějších druhů mas,např. falešné svíčkové,roštěnce nebo hovězí kýty. Vzhledem k promyšlené konstrukci lze tenderizer po použití snadno rozložit a dokonale vyčistit, lze ho také mýt v myčce.


Zákazníci ke zboží zakoupili

Provozovatel webu, Roman Haering - Kuchyňské Potřeby, se sídlem Nám. 17. listopadu 298, Příbram, 261 01, IČ: 48565164, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

E-shop funguje i během karanteny, zboží odesíláme bez zpoždění. Zároveň jsme na doporučení vlády ČR omezili možnosti dobírky. Děkujeme za pochopení.