trubice fermentační tichá velká
Kód: MA-330404
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Fermentační trubice tichá, velká. Fermentační trubice pro velké nádoby. Inovativní design zaručuje tichý provoz, velkou stabilitu a odolnost. Chrání před přístupem hmyzu do prostředí. Velký objem zkumavky má za následek snížené odpařování kapaliny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908277714963 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka přepravní: | 5,1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,022 kg |
| Kuchyňské pomůcky: | nástroje |
| Objem přepravní: | 1,4076 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Typ nástroje: | teploměr |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
