trubice fermentační tichá
Kód: MA-330402
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Fermentační trubice tichá. Unikátní zkumavka, která díky inovativnímu designu zajišťuje tichý proces kvašení, tak, jak si to žádají všichni milovníci domácích nápojů, kterým vadí zvuky zrajícího nápoje, při použití běžné fermentační zkumavky. Vnitřní píst byl vyvinut k zajištění plynulejšího uvolňování částic oxidu uhličitého během fermentace. Píst pracuje velmi klidně a nenarazí na stěny těla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 5908277711726 |
| Hloubka přepravní: | 3,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,015 kg |
| Objem přepravní: | 0,5776 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 19 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
