trubice kvasná skl.
Kód: MA-292211
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kvasná trubice skleněná. Kvasná zátka se používá při kvašení třeba vína nebo piva, která umožňuje únik kvasných plynů (zejm. CO2) z kvasné nádoby, ale neumožní přístup vzduchu dovnitř, kvůli možné kontaminaci bakteriemi. Rovná skleněná trubice o průměru 8,5 mm. Zapadají do otvoru v gumových uzávěrech pro demižony.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5906764490970 |
| Hloubka přepravní: | 2,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,016 kg |
| Objem přepravní: | 0,18 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
