tyčinky vatové PREMIUM BA/papír z cukr.třtiny (200ks)
Kód: MA-280105
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Tyčinky vatové PREMIUM BA / papír z cukrové třtiny (200 ks). materiál: tyčinka - papír z cukrové třtiny, bavlna balení: 200 ks Vatové tyčinky jsou malým, ale nepostradatelným pomocníkem v každodenní hygieně a péči o tělo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590786229433 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,075 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,648 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 13,5 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
