ubrousky mýdlové na čištění podlah (12ks) ULTRA CLEAN
Kód: MA-387022
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ubrousky mýdlové na čištění podlah (12 ks) ULTRA CLEAN. rozměry ubrousku: 11 x 9 cm balení: 12 ks Ubrousek vhoďte do vědra s vodou, nechte rozpustit a použijte na podlahu jako obvykle.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8720573985987 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,018 kg |
| Objem přepravní: | 0,308 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
