ubrus 130x220cm flanel BÍ/ZLA
Kód: MA-387128
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Ubrus 130 x 220 cm, flanel BÍ / ZLA. rozměry: 130 x 220 cm materiál: flanel barva: bílá se zlatými puntíky Ubrus se zlatým dekorem, který lze použít jak doma, tak i na zahradě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8720573685559 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,117 kg |
| Objem přepravní: | 0,39 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 0,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 39 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
