umyvadlo 24cm (2,5l) s výlevkou PH MO
Kód: MA-226947
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Umyvadlo 24 cm, 2,5 l, s výlevkou, PH MO. průměr: 24 cm výška: 10 cm objem: 2,5 l materiál: plast barva: modrá Plastové umyvadlo je ideálním pomocníkem pro domácnost. Jistě oceníte jeho všestranné využití.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla, lavory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 4052396138337 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 5,76 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
