utěrka ultrasavá 30x30cm PVA mix barev
Kód: MA-280112
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Utěrka ultrasavá 30 x 30 cm, PVA mix barev. rozměry: 30 x 30 cm materiál: PVA mix barev: oranžová, růžová, modrá, zelená Utěrka zajistí okamžitý lesk. Vyznačuje se maximální savostí a je super měkká.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8590786229075 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 1 cm |
| Hmotnost: | 0 kg |
| Hmotnost přepravní: | 0,047 kg |
| Objem: | 0 l, 0 ml |
| Objem přepravní: | 0,568 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 35,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
