uzávěr lahví s otvíračem nerez + PH (1ks)
Kód: MA-285125
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
- materiály: nerez + plast - 1 ks Uzávěr slouží ke snadnému uzavření a utěsnění lahví. Uzávěr zajistí kompletní nepropustnost, navíc nabízí nerezový otvírák lahví.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4029447000318 |
| Hloubka přepravní: | 3 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,017 kg |
| Objem přepravní: | 0,09 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
