váha kapesní digitální 500g
Kód: MA-282104
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Kapesní digitální váha s kvalitním senzorovým systémem a vysokou přesností vážení. Váživost max. 500 g, rozlišení 0,1 g. Možnost nastavení vážení v g, oz, d (dwt), t (trojská unce). Automatické vypnutí i zapnutí, funkce dovažování TARE. Napájení: 1 x CR2032 baterie. Materiál: plast, kov. Rozměry: 8 x 11,3 x 1,5 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Váhy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8592381084042 |
| Barva: | stříbrná |
| Dovažování (TARE): | Ano |
| Funkce automatického vypnutí: | Ano |
| Hloubka: | 1,5 cm |
| Hloubka přepravní: | 11,3 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,14 kg |
| Maximální nosnost: | 0,5 kg |
| Napětí baterie: | 0 V |
| Objem přepravní: | 0,1356 dm3 |
| Odchylka: | 0 g |
| Počet baterií: | 1 |
| Šířka: | 8 cm |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška: | 11,3 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
