víčko OMNIA 83 i na maso (20ks)
Kód: MA-236131
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Víčko OMNIA 83 i na maso (20 ks.) Víčko k zavařovací sklenici OMNIA 710 ml (343041).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací víčka, pomůcky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590419236135 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 12,9285 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8,5 cm |
| Výška přepravní: | 39 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
