víčko PANO 103 i na maso (10ks)
Kód: MA-236161
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Víčko PANO 103 i na maso (10 ks). Víčko k zavařovací sklenici PANO 3680 ml (343031).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařovací víčka, pomůcky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590419236166 |
| Hloubka přepravní: | 10,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,385875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10,5 cm |
| Výška přepravní: | 3,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
