vidlička jídelní DESTINI nerez
Kód: MA-337250
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Vidlička jídelní DESTINI, délka 189 mm, materiál - nerez 401, 1,8mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příbory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022622520 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,029 kg |
| Objem přepravní: | 0,0912 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3 cm |
| Výška přepravní: | 1,6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
