víko náhradní ke koši BINI PH ŽL
Kód: MA-327102
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Víko náhradní ke koši BINI, PH ŽL. materiál: plast barva: žlutá Náhradní víko k sadě košů na tříděný odpad BINI, M.A.T. č. 287742.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odpadkové koše a pytle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022622599 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,195 kg |
| Objem přepravní: | 8,75 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
