vložka do chladicího boxu 70g mix barev (3ks)
Kód: MA-387090
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Vložka do chladicího boxu 70 g, mix barev (3 ks). hmotnost: 70 g rozměry: 7,5 x 7,2 x 1,7 cm materiál: termoplast mix barev: růžová, modrá, zelená balení: 3 ks Chladící vložka do chladícího boxu perfektně ochladí přenášené potraviny a nápoje a udrží je po delší dobu studené.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8721037393034 |
| Hloubka přepravní: | 9,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,238 kg |
| Objem přepravní: | 0,5605 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 29,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
