vložka do chladicího boxu 200g (2ks) x
Kód: MA-326036
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Vložka do chladicího boxu 200 g (2 ks). hmotnost: 200 g rozměry: 17 x 7 x 4 cm balení: 2 ks Chladící vložky pomáhájí udržovat požadovanou teplotu v chladících taškách a batozích. Chladící vložky se nechají se vychladit v mrazničce a poté se vloží do chladící tašky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.42 kg |
| EAN: | 8591022326800 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,42 kg |
| Objem přepravní: | 0,476 dm3 |
| Šířka přepravní: | 7 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
