vložka do chladicího boxu 350g mix barev
Kód: MA-385929
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Vložka do chladicího boxu 350 g, mix barev. hmotnost: 350 g rozměry: 25 x 14 x 1 cm materiál: plast (PE) mix barev: červená, zelená, modrá, růžová Chladící vložka do chladícího boxu perfektně ochladí přenášené potraviny a nápoje a udrží je po delší dobu studené.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| EAN: | 8719202434613 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,444 kg |
| Objem přepravní: | 0,525 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
