Vrácení zboží ve 14denní lhůtě

Zakoupené zboží pro Vás není to pravé? Čtěte dále jak postupovat při jeho vrácení.

V souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem na naší prodejně.

 

Jak zboží vrátit

Zboží můžete vrátit osobně na naší prodejně.

Nebo nám ho můžete zaslat např. jako obyčejný balík (zásilky formou dobírky nepřijímáme) na naší adresu:

Kuchyňské potřeby
Nám. 17. listopadu 298
261 01 Příbram VII

Vracené zboží prosíme dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy.

Prosíme, uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu. Náklady spojené s navrácením zboží nese spotřebitel.

V případě odstoupení od kupní smlouvy má spotřebitel nárok pouze na vrácení finančních prostředků za dopravné v nejnižší nabízené vyši (v případě, že si zvolil dražší způsob dopravy). Nejlevnějším způsobem jak k nám poslat zboží zpět, je skrze dopravce Zásilkovna.cz. 

 

Jaké dokumenty přiložit?

Ke vrácenému zboží doporučujeme vždy přiložit dokument, který potvrdí, že jste zboží zakoupili u nás a usnadní nám identifikaci daného zboží a požadavku.

Nejlepší možností je zaslaní vyplněného Odstoupení spotřebitele od kupní smlouvy (doc, 37,5 kB) a nákupního dokladu, který jste obdrželi na svoji e-mailovou adresu.

Pro zákazníky

Mohlo by Vás zajímat

 
   

© www.kuchynskepotreby.cz

Tato webová stránka používá cookies. K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie..   Další informace