zapalovač PROF 23,5cm piezoel. mix barev
Kód: MA-581721
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Zapalovač PROF 23,5 cm, piezoelektrický, mix barev. délka: 23,5 cm mix barev: oranžová, červená, modrá, zelená počet ks v kartonu: 20 Zapalování plynových spotřebičů pomocí jiskry. Piezoelektrický zapalovač je vhodný k zapálení plynových spotřebičů, např. kuchyňských sporáků, zahradních plynových grilů, ohřívačů apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ochranné síta na pánve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 3661075208431 |
| Hloubka přepravní: | 23,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0,190938 dm3 |
| Šířka přepravní: | 3,25 cm |
| Výška přepravní: | 2,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
