zátka kvasná pr.43x40mm s uzávěrem BÍ
Kód: MA-330528
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 43 x 40 mm barva: bílá Kvasná zátka pryžová - horní průměr 43 mm. Zátka je vyrobena z polyethylenu. Povoleno ke kontaktus jídlem. Zátka má otvor pro fermentační trubku. Uzávěr / zátka umožňuje uzavřít zátku po dokončení fermentačního procesu. Před použitím doporučujeme důkladně umýt teplou vodou s čistícím prostředkem na nádobí - odstraní se tak silikonová vrstva po výrobním procesu, která by mohla narušit procesy uvnitř demižonu. Zátka je použitelná pro demižóny 10 l, 15 l, 20 l, 25 l, 34 l.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5908277700263 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,024 kg |
| Objem přepravní: | 0,0512 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 3,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
