zátka kvasná pr.54x50mm s uzávěrem BÍ
Kód: MA-330527
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 54 x 50 mm materiál: PVC barva: bílá Kvasná zátka pryžová - horní průměr 54 mm. Zátka je vyrobena z polyethylenu, povoleno ke kontaktus jídlem. Zátka má otvor pro fermentační trubku. Uzávěr / zátka umožňuje uzavřít zátku po dokončení fermentačního procesu. Před použitím doporučujeme důkladně umýt teplou vodou s čistícím prostředkem na nádobí - odstraní se tak silikonová vrstva po výrobním procesu, která by mohla narušit procesy uvnitř demižonu. Zátka je použitelná pro demižóny 54 l.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5908277700270 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 1,242 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4,5 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
