zátka kvasná skl.
Kód: MA-340071
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
materiál: sklo Zátka se používá při kvašení medoviny a vína tak, aby z nádoby mohli unikat kvasné plyny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Demižóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8590419340351 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,312 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
