Získaná ocenění eshopu KuchynskePotreby.cz

Eshop KuchynskePotreby.cz díky Vám spokojeným zákazníkům získal mnoho ocenění a certifikátů. Naše služby se snažíme neustále zdokonalovat, abychom Vám nadále zajistili špičkové služby a individuální osobní přístup. Děkujeme, za Vaší přízeň!

Zde uvádíme pouze nejdůležitější ocenění a certifikáty:

 

Certifikát APEK

Asociace Pro Elektronickou Komerci

Náš eshop byl certifikován Asociací pro elektronickou komerci (APEK).

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Certifikovaný obchod garantuje, že danný internetový obchod je v souladu s platnou legislativou ČR. Certifikace APEK je Vaše záruka a naprostá jistota nákupu!

 

Certifikát Ecommerce Europe Trustmark

Asociace Pro Elektronickou Komerci

Disponujeme prestižní značkou důvěry Ecommerce Europe.

Jeho získáním se zavazujeme dodržovat ucelený kodex práv a povinností pro prodejce. Například jsme zavázáni k transparentnímu uvádění cen zboží nebo nabídce bezpečných platebních metod.

 

Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky

Zlatý certifikát Ověřeno Zákazníky Heureka

Díky spoustě spokojených zákazníků jsme získali prestižní certifikát kvalityZlaté Ověřeno zákazníky.

O udělení tohoto ocenění rozhodují samotní zákazníci na základě kladného hodnocení. Kritérii je úroveň poskytovaných služeb, komunikace se zákazníkem nebo rychlost dodání zboží. Zlatý certifikát Ověřeno zákazníky získávají eshopy, jejichž hodnocení je dlouhodobě vynikající.

 

Garance nákupu

Zlatý certifikát Ověřeno Zákazníky Heureka

Heureka doporučuje nákup na našem eshopu a garantuje vrácení peněz (při nákupu přes Heureka košík).

Garance nákupu je nejvyšším a nejprestižnějším oceněním na Heurece, získává ho jen hrstka opravdu nejkvalitnějších eshopů.

 

Autorizovaný prodejce Tefal

nicNáš eshop KuchynskePotreby.cz je certifikovaným prodejcem zboží Tefal, tzn. je zaručeno, že prodávané zboží pochází od oficiálního distributora pro Českou republiku.

Nákupem zboží u nás máte jistotu bezproblémového servisu a záruky Tefal po celé ČR. Neprodáváme čínské ani polské náhražky!

 

Titano autorizovaný prodejce

nic Jsme autorizovaní prodejci titanového nádobí Titano od české firmy TPT Coating. Díky autorizaci máte 100% záruku, že jde o originální nádobí Titano.

Pokud nakoupíte nádobí Titano u nás, tak máte jistotu bezproblémového servisu po celé ČR a SR.
Nádobí navíc prodáváme za nejnižší ceny na trhu!

 

Autorizovaný prodejce Wusthof

Autorizovaný online prodejce Wusthof

Při nákupu zboží Wüsthof v našem eshopu, máte 100% jistotu originality a oficiálního dovozu pro ČR.

Neváhejte a nakupte nože špičkové kvality, s dlouhou životností a zaručeným původem. Pravost naší pečetě můžete ověřit na této adrese.

 

Pomoc po telefonu

Platba, Doprava

Mohlo by Vás zajímat

   

© www.kuchynskepotreby.cz

Tato webová stránka používá cookies. K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie..   Další informace