Tekutina Campa GREEN je velmi efektivní přísada do odpadních nádrží přenosných toalet. Ekologická tekutina šetrná k životnímu prostředí - vhodné pro vyprazdňování do žumpy a septiku. Funguje na bázi biologického odbourávání odpadu. Brání tvorbě usazenin na stěnách nádrže. Potlačuje tvoření plynů a nepříjemného zápachu. Napomáhá k rozkladu výkalů a papíru, takže usnadňuje vyprazdňování odpadní nádrže. Pro dosažení lepších výsledků je možné používat společně s Thetford Campa Rinse (účinná tekutina do splachovací nádržky) a Thetford Aqua Soft (rychle se rozkládací toaletní papír). Jedná se o náplň do chemického wc bez formaldehydu. Objem 2l - ekonomicky úsporné balení Už přes 35 let firma Thetford vyvíjí účinné chemické prostředky do přenosných toalet, díky nim mobilní záchody fungují bezchybně. Pro snížení rizika poškození, problémům při vyprazdňování a předčasnému opotřebení doporučujeme používání chemických tekutin Campa Green, Campa Rinse a Aqua Kem. Kromě toho, že přípravky chrání WC tak ho také udržují hygienicky čisté a svěží. Lahve jsou vybaveny odměrkou pro snadné a správné dávkování. Chemické přípravky jsou vysoce koncentrované a proto je potřeba přilívat vždy pouze malé množství jednotlivých látek. Návod na použití: Použijte 75 ml na 10 l objemu odpadní nádrže a přilejte 2 l vody. Doplňujte každé 4 dny. Vždy vyprazdňujte nádrž na určeném místě a pak ji důkladně vypláchněte čistou vodou. Skladujte Campa Green na chladném a suchém místě, které je chráněné před slunečním světlem. Vyrobeno v USA.


Zákazníci ke zboží zakoupili

Právě prodáno

Belis BUBBLE s poklicí 24cm/4l Lucie, Třebenice Před 26 min.

odkap.příborů dvoudílný Miloslav, Luhačovice Před 1 hod.

Přípravek do chemického WC Campa Green + Rinse 2 x 1,5l Duopack Miloslav, Bukovany Před 2 hod.

Tescoma Škrabka na brambory President (638603) Andrea, Pardubice Před 2 hod.

Spontex 97550122 Mop Quick Max + ZDARMA Spontex 97550223 Vědro Quick Max 10 l Bronislava, Frenštát pod Radhoštěm Před 2 hod.

Tescoma Univerzální blok na nože ONLINE Ludmila, Uherské Hradiště Před 3 hod.

Spontex 97550122 Mop Quick Max + ZDARMA Spontex 97550223 Vědro Quick Max 10 l Jana, Rakovník Před 3 hod.

Orion Forma beránek keramická 34cm Hana, Liberec Před 3 hod.

MARCATO strojek na nudle ATLAS 150 Adam, Brno Před 4 hod.

Wüsthof Solingen Nůž kuchařský Classic 16cm Daniel, Brno Před 4 hod.

Navštívené produkty

Provozovatel webu, Roman Haering - Kuchyňské Potřeby, se sídlem Nám. 17. listopadu 298, Příbram, 261 01, IČ: 48565164, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

E-shop funguje i během karanteny, zboží odesíláme bez zpoždění. Zároveň jsme na doporučení vlády ČR omezili možnosti dobírky. Děkujeme za pochopení.